خانه

Trumony Aluminum Limited نمایه شرکت

نمایه شرکت

ما ،آلومینیوم Trumony Limitedمتعهد به ارائه راه حل مواد آلومینیومی تمیز به بازار است. "از طریق کشف و آفرینش ، به ارمغان آوردن ارزش برای مشتریان" فلسفه شرکت است."کوشش ، عملگرا ، اکتشاف و کمک متقابل" فرهنگ شرکت است.

 

چین Trumony Aluminum Limited نمایه شرکت 0                                                                                                                

  اکنون
 

در طی سالها توسعه ، اکنون ما به طور گسترده درگیر حمل و نقل ، تبادل گرما ، کابل ، بسته بندی ، ساخت و ساز ، الکترونیک ، حفاظت از محیط زیست و زمینه های دیگر هستیم ، به غیر از تولید فعلی ، ما نیز فعال هستیمely توسعه مواد آلومینیومی جدید و جستجوی راه حل های مشتریان که بهترین گزینه برای صنایع مختلف برای پاسخگویی به نیازهای دقیق مشتریان است.


چین Trumony Aluminum Limited نمایه شرکت 1       

برخی از برنامه های ما:

 

چین Trumony Aluminum Limited نمایه شرکت 2                                                                                                آینده

ما امیدواریم که با کار روزانه خود بتوانیم حمایت از محیط زیست را کاهش دهیم ، هزینه های اجتماعی را کاهش دهیم ، اشتغال و هماهنگی خانوادگی را ارتقاء دهیم ، بنابراین ارزش خود ما نیز قابل تحقق خواهد بود.

 

 

چین Trumony Aluminum Limited نمایه شرکت 3

ما از مشتریان از سراسر دنیا استقبال می کنیم و با هم در مورد تجارت صحبت می کنند.امیدوارم بتوانیم شما را در مسیر پیشرفت خود همراهی کنیم.

 

چین Trumony Aluminum Limited نمایه شرکت 4

داستان Trumony است که روز و روز توسط کارمندان و مشتریان ما می نویسد. خوشحال می شویم به ما بپیوندیدچین Trumony Aluminum Limited نمایه شرکت 5

تهیه مواد آلومینیومی مناسب و نوآوری فناوری را به زمین ثابت می رسانیم. همیشه در راه هستیم.

 

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

Trumony Aluminium Limited در سال 2006 تأسیس شده است. به صورت تخصصی در تهیه مواد آلومینیومی برای تبادل گرما. در همان سال ، تولید انبوه آغاز شد.

با گذشت سالها ، Trumony همواره در تلاش است تا این فناوری را به زمین بیاورد. با هماهنگی ، به آنچه مشتریان ما اهمیت می دهند ، اعتماد داریم.

Trumony Aluminum Limited Trumony Aluminum Limited Trumony Aluminum Limited Trumony Aluminum Limited
1 2 3 4
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

مارک های : ترومونی

تعداد کارمندان : 300~500

فروش سالانه : 100000000-150000000

سال تاسیس : 2006

صادرات کامپیوتر : 30% - 40%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Trumony Aluminum Limited گواهینامه ها چین Trumony Aluminum Limited گواهینامه ها چین Trumony Aluminum Limited گواهینامه ها چین Trumony Aluminum Limited گواهینامه ها